• нд. ное. 28th, 2021

Окончателно: ЦИК обяви имената на депутатите в 47-ото Народно събрание

Byking-of-net.com

ное. 19, 2021

Централната избирателна комисия (ЦИК) обяви списъка с избраните народни представители в 47-ото Народно събрание.

Кандидатите за народни представители, избрани в два многомандатни изборни района, са длъжни в еднодневен срок от узнаването писмено да заявят в Централната избирателна комисия в коя листа желаят да останат избрани. Еднодневният срок започва да тече от второто по ред публикуване на решението на ЦИК на интернет страницата на комисията и в бюлетина на БТА. Заявлението трябва да е в писмена форма, саморъчно подписано и следва да постъпи в ЦИК в обявения срок.

В случай че кандидатът не подаде писмено заявление в този срок, ЦИК го обявява за избран за народен представител от изборния район, в който първо е регистриран за кандидат за народен представител.

Вчера от ЦИК обявиха разпределението на мандатите в 47-ия парламент – „Продължаваме промяната“ ще има 67 депутати, ГЕРБ-СДС – 59, ДПС – 34, „БСП за България“ – 26, „Има такъв народ“ – 25, „Демократична България – Обединение“ – 16, „Възраждане“ – 13.

Имената на депутатите могат да се видят ТУК
 

Първи изборен район – Благоевградски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Делян Славчев Пеевски

80.47

2

102

Халил Реджепов Летифов

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Виктория Димитрова Василева

64.87

Продължаваме Промяната

1

101

Андрей Атанасов Гюров

82.84

2

102

Владимир Славев Табутов

3

103

Екатерина Кирилова Димитрушева

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Иван Йорданов Димитров

59.27

ГЕРБ-СДС

1

101

Росен Димитров Желязков

37.34

2

122

Стефан Апостолов Апостолов

22.25

3

103

Костадин Томов Стойков

11.14

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Георги Георгиев Михайлов

54.75

Втори изборен район – Бургаски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Цончо Томов Ганев

78.69

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Севим Исмаил Али

92.69

2

102

Ешереф Кязим Ешереф

3

103

Фатме Хасан Рамадан

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Ивайло Ванев Вълчев

87.12

Продължаваме Промяната

1

101

Константин Живков Бачийски

84.97

2

102

Христо Симеонов Симеонов

3

103

Димитър Михайлов Ташев

4

104

Милко Асенов Пенев

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

ИВАЙЛО НИКОЛАЕВ МИРЧЕВ

62.91

ГЕРБ-СДС

1

101

Любен Любенов Дилов

77.03

2

102

Жечо Дончев Станков

09.39

3

103

Деница Пламенова Николова

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Петър Георгиев Кънев

75.52

Трети изборен район – Варненски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Костадин Тодоров Костадинов

90.78

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Ерджан Себайтин Ебатин

77.07

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Филип Маринов Станев

86.97

2

102

Александър Атанасов Александров

Продължаваме Промяната

1

101

Даниел Максим Лорер

88.93

2

102

Антон Йорданов Тонев

3

103

Калоян Тонев Икономов

4

104

Снежана Великова Апостолова

5

105

Благовест Чанев Белев

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Стоян Александров Михалев

57.88

ГЕРБ-СДС

1

101

Костадин Георгиев Ангелов

73.58

2

104

Славена Димитрова Точева

08.17

3

102

Красен Кирилов Кралев

4

103

Павел Алексеев Христов

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Корнелия Петрова Нинова

70.89

Четвърти изборен район – Великотърновски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Елена Цонева Гунчева

84.96

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Делян Славчев Пеевски

64.54

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Андрей Иванов Чорбанов

80.60

Продължаваме Промяната

1

101

Йордан Ивов Терзийски

87.81

2

102

Милен Илиев Матеев

ГЕРБ-СДС

1

101

Костадин Георгиев Ангелов

70.88

2

103

Димитър Стойков Николов

10.74

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Явор Руменов Божанков

62.41

Пети изборен район – Видински

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Иво Георгиев Атанасов

73.69

Продължаваме Промяната

1

101

Петър Любенов Миланов

96.03

ГЕРБ-СДС

1

101

Росица Любенова Кирова

82.56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Филип Стефанов Попов

89.00

Шести изборен район – Врачански

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Цветан Иванов Енчев

61.68

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Георги Станчев Георгиев

83.81

Продължаваме Промяната

1

101

Деница Димитрова Симеонова

91.94

ГЕРБ-СДС

1

101

Петя Цветанова Аврамова

56.28

2

102

Красен Георгиев Кръстев

19.40

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Александър Тихомиров Симов

87.78

Седми изборен район – Габровски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Даниел Петров Петров

90.11

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Юсеин Хасанов Вейселов

71.83

Продължаваме Промяната

1

101

Яна Веселинова Балникова

93.47

ГЕРБ-СДС

1

101

Томислав Пейков Дончев

93.60

Осми изборен район – Добрички

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Хасан Ахмед Адемов

85.30

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Филип Маринов Станев

85.77

Продължаваме Промяната

1

101

Йорданка Яникова Костадинова

92.14

2

102

Галина Събева Георгиева

ГЕРБ-СДС

1

101

Деница Евгениева Сачева

85.85

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Мая Йорданова Димитрова

85.62

Девети изборен район – Кърджалийски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Георги Николаев Георгиев

87.74

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Мустафа Сали Карадайъ

98.61

2

102

Мукаддес Юсуф Налбант

3

103

Байрам Юзкан Байрам

4

104

Адлен Шукри Шевкед

Десети изборен район – Кюстендилски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Виктория Димитрова Василева

81.07

Продължаваме Промяната

1

101

Георги Николаев Стамов

92.46

ГЕРБ-СДС

1

101

Христо Богомилов Терзийски

71.46

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Бойко Любомиров Клечков

84.29

Единадесети изборен район – Ловешки

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Станислав Димитров Анастасов

66.43

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Любомир Антонов Каримански

85.62

Продължаваме Промяната

1

101

Искрен Цветославов Арабаджиев

94.35

ГЕРБ-СДС

1

101

Николай Нанков Нанков

73.13

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Вяра Емилова Йорданова

68.47

Дванадесети изборен район – Монтана

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Димитър Иванов Аврамов

61.75

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Пламен Николаев Абровски

86.42

Продължаваме Промяната

1

101

Инна Владимирова Иванова

88.81

ГЕРБ-СДС

1

101

Ирена Методиева Димова

74.06

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

ИРЕНА ТОДОРОВА АНАСТАСОВА

81.47

Тринадесети изборен район – Пазарджишки

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Стоян Николов Таслаков

81.03

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Йордан Кирилов Цонев

91.97

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Станислав Светозаров Балабанов

85.48

Продължаваме Промяната

1

101

Ивайло Валентинов Шотев

86.71

2

102

Петър Николаев Куленски

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Антоанета Димитрова Цонева

65.89

ГЕРБ-СДС

1

101

ЕКАТЕРИНА СПАСОВА ГЕЧЕВА-ЗАХАРИЕВА

56.30

2

106

Стефан Неделчев Мирев

16.24

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Драгомир Велков Стойнев

72.22

Четиринадесети изборен район – Пернишки

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Александър Несторов Несторов

62.31

Продължаваме Промяната

1

101

Никола Георгиев Минчев

93.19

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Зорница Велинова Стратиева

82.89

ГЕРБ-СДС

1

101

Кирил Миланов Ананиев

70.64

Петнадесети изборен район – Плевенски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Марио Киров Рангелов

73.88

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Радостин Петев Василев

85.98

2

102

Александър Велиславов Тодоров

Продължаваме Промяната

1

101

Иван Маркос Христанов

89.63

2

102

Стоил Мирославов Стоилов

ГЕРБ-СДС

1

101

Валери Пламенов Лачовски

66.79

2

103

Десислава Цветанчова Трифонова

11.19

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Румен Василев Гечев

60.95

2

104

Илиян Славейков Йончев

17.31

Шестнадесети изборен район – Пловдив

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Елена Цонева Гунчева

91.98

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Тошко Йорданов Хаджитодоров

91.83

Продължаваме Промяната

1

101

Кирил Петков Петков

95.90

2

102

Христо Йорданов Даскалов

3

103

Росен Добрев Костурков

4

104

Александър Николаев Ракшиев

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Христо Любомиров Иванов

68.33

ГЕРБ-СДС

1

102

Иван Борисов Тотев

2

103

Радомир Петров Чолаков

3

104

Стефан Иванов Шилев

0.72

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Кристиан Иванов Вигенин

83.48

Седемнадесети изборен район – Пловдивски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Ангел Жеков Георгиев

84.98

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Рамадан Байрам Аталай

92.93

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Тошко Йорданов Хаджитодоров

87.93

Продължаваме Промяната

1

101

Росен Добрев Костурков

92.11

2

102

Гергана Кузманова Данева

3

103

Стою Теодоров Стоев

ГЕРБ-СДС

1

101

Дани Стефанова Каназирева

69.21

2

104

Младен Николов Шишков

07.90

3

102

Иван Йовков Червенков

07.18

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Веска Маринова Ненчева

69.47

2

102

Манол Трифонов Генов

14.87

Осемнадесети изборен район – Разградски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Ахмед Реджебов Ахмедов

94.21

2

102

Ихсан Халил Хаккъ

Продължаваме Промяната

1

101

Марин Шишев Шишев

90.71

ГЕРБ-СДС

1

101

Десислава Вълчева Атанасова

63.74

Деветнадесети изборен район – Русенски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Ализан Нихат Яхова

80.94

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Светлин Костов Стоянов

87.33

Продължаваме Промяната

1

101

Николай Йорданов Събев

90.56

2

102

Рена Енчева Стефанова

3

103

Велико Митков Минков

ГЕРБ-СДС

1

101

Десислава Вълчева Атанасова

71.64

2

102

Михаил Петков Илиев

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Крум Костадинов Зарков

86.81

Двадесети изборен район – Силистренски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Джевдет Ибрям Чакъров

94.05

2

102

Гюнер Нихат Ахмед

Продължаваме Промяната

1

101

Стоян Иванов Георгиев

98.72

ГЕРБ-СДС

1

107

Ивелин Статев Иванов

Двадесет и първи изборен район – Сливенски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

ИВАЙЛО ВАНЕВ ВЪЛЧЕВ

89.87

Продължаваме Промяната

1

101

ТАТЯНА СЛАВОВА СУЛТАНОВА-СИВЕВА

90.55

2

102

ГЕОРГИ ЙОРДАНОВ ГВОЗДЕЙКОВ

ГЕРБ-СДС

1

101

ДЕСИСЛАВА ЖЕКОВА ТАНЕВА

67.29

2

102

МАРИЯ ЩЕРЕВА БЕЛОВА

11.57

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

АТАНАС ЗАФИРОВ ЗАФИРОВ

73.20

Двадесет и втори изборен район – Смолянски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Хайри Реджебов Садъков

86.77

Продължаваме Промяната

1

101

Михал Григоров Камбарев

94.42

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Зарко Филипов Маринов

70.00

ГЕРБ-СДС

1

101

Красимир Митков Събев

79.57

Двадесет и трети изборен район – София

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Николай Георгиев Дренчев

90.34

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Николай Стефанов Радулов

88.08

Продължаваме Промяната

1

101

Асен Васков Василев

94.66

2

102

Настимир Ананиев Ананиев

3

103

Иван Маркос Христанов

4

104

Венко Николов Сабрутев

5

105

Васил Стефанов Стефанов

6

106

Пламен Петров Шалъфов

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Атанас Петров Атанасов

60.68

2

105

Георги Йорданов Ганев

08.52

3

102

Антоанета Димитрова Цонева

ГЕРБ-СДС

1

101

Румен Димитров Христов

86.58

2

102

Асен Георгиев Балтов

3

103

Александър Руменов Ненков

4

104

Александър Койчев Иванов

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Христо Танчев Проданов

86.05

Двадесет и четвърти изборен район – София

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Петър Николаев Петров

86.90

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Ива Митева Йорданова-Рупчева

91.40

Продължаваме Промяната

1

101

Кирил Петков Петков

95.21

2

102

Лена Здравкова Бориславова

3

103

Никола Георгиев Минчев

4

104

Радостина Александрова Ценова

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Владислав Панчев Панев

56.20

2

104

Мартин Димитров Димитров

12.22

ГЕРБ-СДС

1

101

Даниел Павлов Митов

89.59

2

102

Тома Любомиров Биков

3

103

Евгения Бисерова Алексиева

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Георги Страхилов Свиленски

82.69

Двадесет и пети изборен район – София

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Костадин Тодоров Костадинов

93.18

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Андрей Николаев Михайлов

90.78

Продължаваме Промяната

1

101

Христо Христов Петров

94.55

2

102

Калина Бориславова Константинова

3

103

Венеция Огнянова Нецова-Ангова

4

104

Искрен Николаев Митев

5

105

Цветелина Калинова Симеонова-Заркин

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Елисавета Димитрова Белобрадова

71.41

2

103

Александър Димитров Симидчиев

08.55

ГЕРБ-СДС

1

102

Христо Георгиев Гаджев

2

103

Анна Василева Александрова

3

104

Лъчезар Богомилов Иванов

4

105

Петър Николаев Николов

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Корнелия Петрова Нинова

90.98

Двадесет и шести изборен район – Софийски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Цветан Иванов Енчев

31.13

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Андрей Иванов Чорбанов

85.49

Продължаваме Промяната

1

101

Александър Димитров Дунчев

92.30

2

102

Юрий Олегов Козлов

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Божидар Пламенов Божанов

72.86

ГЕРБ-СДС

1

101

Младен Найденов Маринов

71.07

2

102

Николина Панайотова Ангелкова

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

ИВАН ИВАЙЛОВ ЧЕНЧЕВ

74.73

Двадесет и седми изборен район – Старозагорски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Искра Михайлова Михайлова

85.95

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Халил Реджепов Летифов

76.06

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Тихомир Гочев Тенев

87.65

Продължаваме Промяната

1

101

Радослав Стефанов Рибарски

87.61

2

102

Атанас Димитров Михнев

3

103

Радослав Красенов Василев

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Атанас Владиславов Славов

73.37

ГЕРБ-СДС

1

101

Красимир Георгиев Вълчев

77.27

2

102

Маноил Минчев Манев

3

103

Илиана Петкова Жекова

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Георги Янчев Гьоков

84.63

Двадесет и осми изборен район – Търговищки

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Джейхан Хасанов Ибрямов

95.73

2

102

Имрен Исметова Мехмедова

Продължаваме Промяната

1

101

Александра Стефанова Милчева

95.94

ГЕРБ-СДС

1

101

Теменужка Петрова Петкова

84.32

Двадесет и девети изборен район – Хасковски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Сезгин Юсеин Мехмед

93.63

2

102

Мюмюн Сали Мюмюн

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Силви Кирилов Петров

87.06

Продължаваме Промяната

1

101

Асен Васков Василев

92.05

2

102

Атанас Петров Атанасов

ГЕРБ-СДС

1

101

Делян Александров Добрев

63.51

2

102

Георги Тенев Станков

16.08

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Владимир Маринов Маринов

83.68

Тридесети изборен район – Шуменски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Мустафа Сали Карадайъ

96.87

2

102

Хамид Бари Хамид

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

1

101

Пламен Николаев Николов

86.75

Продължаваме Промяната

1

101

Антония Кънчева Димитрова

92.39

ГЕРБ-СДС

1

101

Красимир Георгиев Вълчев

67.31

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Иван Валентинов Иванов

88.31

Тридесет и първи изборен район – Ямболски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

ЕГН

% предпочитания (преференции)

ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Никола Ангелов Димитров

87.64

Продължаваме Промяната

1

101

Мирослав Николаев Иванов

89.35

ГЕРБ-СДС

1

101

Димитър Ангелов Иванов

85.36

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Кристиан Иванов Вигенин

77.30

 2. Обявява кандидатите, избрани в два изборни района:

Партия/коалиция

Име, презиме и фамилия

ЕГН

Изборни райони

ВЪЗРАЖДАНЕ

Елена Цонева Гунчева

Четвърти изборен район – Великотърновски Шестнадесети изборен район – Пловдив

ВЪЗРАЖДАНЕ

Костадин Тодоров Костадинов

Трети изборен район – Варненски Двадесет и пети изборен район – София

Движение за права и свободи – ДПС

Делян Славчев Пеевски

Първи изборен район – Благоевградски Четвърти изборен район – Великотърновски

Движение за права и свободи – ДПС

Мустафа Сали Карадайъ

Девети изборен район – Кърджалийски Тридесети изборен район – Шуменски

Движение за права и свободи – ДПС

Халил Реджепов Летифов

Първи изборен район – Благоевградски Двадесет и седми изборен район – Старозагорски

Движение за права и свободи – ДПС

Цветан Иванов Енчев

Шести изборен район – Врачански Двадесет и шести изборен район – Софийски

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Андрей Иванов Чорбанов

Четвърти изборен район – Великотърновски Двадесет и шести изборен район – Софийски

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Виктория Димитрова Василева

Първи изборен район – Благоевградски Десети изборен район – Кюстендилски

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Ивайло Ванев Вълчев

Втори изборен район – Бургаски Двадесет и първи изборен район – Сливенски

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Тошко Йорданов Хаджитодоров

Шестнадесети изборен район – Пловдив Седемнадесети изборен район – Пловдивски

ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД

Филип Маринов Станев

Трети изборен район – Варненски Осми изборен район – Добрички

Продължаваме Промяната

Асен Васков Василев

Двадесет и трети изборен район – София Двадесет и девети изборен район – Хасковски

Продължаваме Промяната

Иван Маркос Христанов

Петнадесети изборен район – Плевенски Двадесет и трети изборен район – София

Продължаваме Промяната

Кирил Петков Петков

Шестнадесети изборен район – Пловдив Двадесет и четвърти изборен район – София

Продължаваме Промяната

Никола Георгиев Минчев

Четиринадесети изборен район – Пернишки Двадесет и четвърти изборен район – София

Продължаваме Промяната

Росен Добрев Костурков

Шестнадесети изборен район – Пловдив Седемнадесети изборен район – Пловдивски

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Антоанета Димитрова Цонева

Тринадесети изборен район – Пазарджишки Двадесет и трети изборен район – София

ГЕРБ-СДС

Десислава Вълчева Атанасова

Осемнадесети изборен район – Разградски Деветнадесети изборен район – Русенски

ГЕРБ-СДС

Костадин Георгиев Ангелов

Трети изборен район – Варненски Четвърти изборен район – Великотърновски

ГЕРБ-СДС

Красимир Георгиев Вълчев

Двадесет и седми изборен район – Старозагорски Тридесети изборен район – Шуменски

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Корнелия Петрова Нинова

Трети изборен район – Варненски Двадесет и пети изборен район – София

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Кристиан Иванов Вигенин

Шестнадесети изборен район – Пловдив Тридесет и първи изборен район – Ямболски

Източник: http://epicenter.bg//

Facebook Comments Box

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

ХАРЕСАЙТЕ СТРАНИЦАТА НИ ВЪВ FACEBOOK